Целият модел на съществуване на ДПС през последните 34 години работеше така че младите да останат невежи, капсулирани, за да продължава моделът на Доган да работи и да вървят потоците, да се краде. Моделът ДПС ще изчезне, след като още едно поколение младежи, живеят и се учат на Запад и променят мисленето си. Това заяви по Нова ТВ журналистът и познавач на проблемите в ДПС Илхан Андай. Според него президентът Румен Радев убива лявото. Целта е БСП без Нинова и да се работи за подкрепя на Доган. Целта е в следващия парламент да имат сериозни позиции, посочи Андай. Той акцентира, че сега е важно - какво ще излезе от трезора на Доган в сараите, това ще промени цялата изборна кампания. Там има скрити зловещи тайни. Освен злато, колекция от часовници,но и други важни тайни.
И двата сарая на Доган ще бъдат отворени, ако зависи от Пеевски, за да видят хората как живее новият диктатор Чаушеску, добави журналистът.
Проблемът Доган е проблем на ДПС. Проблемът Пеевски е проблем на ДПС, но другият проблем е, че останалите партии не отиват в смесените райони, не се интересуват от проблемите на хората, заяви още гостът в студиото.
Още от България
Честито! Кабинетът Радев одобри решение за 30 % увеличение на винетките от 1 август
Годишната винетка се предвижда да струва 64,50 евро вместо 49,60 евро
Стоянов твърди, че от Пентагона го посъветвали да поддържаме руските МиГ-29
„Tвърденията, че в момента с F-16 може да се носи бойно дежурство, са, меко казано, странни“
ДБ: Днес видяхме какво се случва в държавата, когато цялата власт е в ръцете на една партия и един човек – Румен Радев
"На президентските избори през есента трябва да бъде избран президент, който не осигурява такава концентрация на власт”, заяви съпредседателят на “Да, България” Божидар Божанов