7 Декември, 2025

Корнелия Нинова съди Калина Андролова за клевета, иска 12 хил. евро обезщетение

Корнелия Нинова съди Калина Андролова за клевета, иска 12 хил. евро обезщетение

Калина Андролова

Лидерът на БСП Корнелия Нинова е завела съдебен иск срещу журналиста Калина Андролова. За това съобщи подсъдимата на страницата си във фейсбук, обяснявайки, че е  „наранила крехката й политическа душа с критични статуси и статии, публикувани в моя профил тук, и тиражирани от много електронни медии”.

В исковата си молба до съда Корнелия Нинова пише: „Статусите и статиите ми причиниха стрес и притеснения да не би хората да им повярват. Вече не мога да спя спокойно през нощите, защото мисля за публикациите и за широкия им отзвук, който те имат в обществото”.
„А когато Елена Йончева казва в ефира на bTV, че Корнелия се е договорила с Бойко Борисов, не се ли чувства потисната, не се ли отдръпват потенциални социалисти, обхванати от съмнение?!”, пита с ирония Калина Андролова.

Сподели:

Коментари (0)

Областни структури на ДПС-НН насрочиха контрапротести в подкрепа на правителството

Областни структури на ДПС-НН насрочиха контрапротести в подкрепа на правителството

В петък лидерът на ДПС Делян Пеевски събра партийния актив на среща в столицата.

Мартин Димитров: И новият бюджет води към катастрофа

Мартин Димитров: И новият бюджет води към катастрофа

"Правителството планира да вземе около 10 млрд. евро заеми през 2026 г., голяма част от които ще се налеят в икономиката и това ще доведе да засилено потребление и нарастване на инфлацията, тоест на цените. Средно на ден ще взимат 53,5 милиона лева заеми през 2026 г." 

Делян Добрев: В новия бюджет е отразено всичко, което иска протестът

Делян Добрев: В новия бюджет е отразено всичко, което иска протестът

Той подчерта, че за новия бюджет е постигнат изненадващ синхрон между работодатели и синдикати: „Всички промени са подкрепени както от работодателите, така и от синдикатите. Няма никой в тази държава, който е на институционално ниво и да е против този бюджет.“