Изключително засилено е полицейското присъствие в района.
Протестиращи се събраха пред ЦИК.
Протестът беше организиран в социалните мрежи, след вчерашното решение за отмяна на машинния вот.
Преди минути на протеста възникна напрежение между протестиращите и полицията. Те блокираха и движението в района на бившия Партиен дом.
Изключително засилено е полицейското присъствие в района.
Недоволството на хората е предизвикано след снощното решение на ЦИК да отпадне машинния вот на предстоящите местни избори, както и на балотажа следващата неделя. Така избирателите ще имат възможност да гласуват само с хартиена бюлетина.
Още от България
Борисов: От австрийските служби разбрах за сигнали до българските - не свикват КСНС, за да не извадят реалните заплахи
"И щом Демерджиев казва, че са взети мерки и е засилена охраната – това засяга тяхната лична охрана. Видях кортежа на Радев във Варна – 10 коли, 40 човека"
Току-що научих, че олиото в Сърбия е с четири евроцента по-евтино, отколкото в България. Бесен съм!
"Та лелята на Джокович казала на Сретан, че заплатата на Джокович била незнамсиколко. Смятай! Къде са сърбите, къде сме ние…", пише той
Удължиха с месец бедственото положение край завод „Емко“
Причината е наличието на невзривени остатъци след експлозията в един от складовете за боеприпаси