14 Февруари, 2026

Слънчево и топло в последния ден на 2021 година

Слънчево и топло в последния ден на 2021 година

В последния ден на годината облачността ще се разкъса, слънцето ще се покажи и валежи няма да има.

Минималните температури ще са между 0 и 5 градуса. В хода на деня облачността над страната ще е променлива, намаляваща над много райони временно до предимно слънчево време. Ще духа умерен и временно силен вятър от запад-северозапад. Ще се затопли и преобладаващите максимални температури ще са между 7 и 12 градуса, в София около 8 градуса.

В новогодишната нощ над западната половина от страната облачността ще намалее до незначителна, а над източната – ще е предимно значителна. Температурите в полунощ ще са предимно между 0 и 5 градуса. Вятърът временно ще отслабне, съобщава БГНЕС
Сподели:

Коментари (0)

Тошко Йорданов: Рашков и Демерджиев са потулвали сигналите срещу Калушев - не са стигали до прокуратурата

Тошко Йорданов: Рашков и Демерджиев са потулвали сигналите срещу Калушев - не са стигали до прокуратурата

"Имаме човек от ПП-ДБ за служебен премиер. Това означава избори с тяхно МВР - широката обществена фраза "да си направим избори с наше МВР" придобива реалност"

Цветанка Андреева:  Случаят "Петрохан" не може да бъде потопен - лица от властта са легитимирали групата

Цветанка Андреева: Случаят "Петрохан" не може да бъде потопен - лица от властта са легитимирали групата

По думите ѝ, това е болест на определена група хора, а не на обществото като цяло

Кои са вероятните министри в кабинета на Андрей Гюров

Кои са вероятните министри в кабинета на Андрей Гюров

Като вероятен вътрешен министър е сочен Емил Ганчев, бивш заместник министър в кабинета на Гълъб Донев