17 Юли, 2026

В 18,30 пред Руското посолство, да кажем: Скърбим за Навални, Путин е убиец!

В 18,30 пред Руското посолство, да кажем: Скърбим за Навални, Путин е убиец!
Алексей Навални

Днес в 18.30. часа, пред руското посолство, в памет на Навални, да кажем на Путин – Ти си страхливец и убиец! Путин е убиец! Страх го е от Свободата и съпротивата срещу властта му! За да се задържи на власт той ликвидира всичките си опоненти и нападна редица държави. Кървави войни с жертви деца и жени! Разстрелва невинни и убива враговете си! Последният му голям вътрешен враг беше Навални. Той се върна доброволно в Русия за да вдъхва надежда на съпротивата срещу Путин – вътре и извън авторитарна Русия. Той знаеше, че дава живота си в жертва на Русия и срещу Путин, но непоколебимо го направи! Целият свободен свят скърби за Навални, но още по-силно виждаме злото в лицето и властта на убиеца Путин!

Бдението със свещи и портрети на Алексей Навални е инициирано от бившия военен министър  Николай Ненчев, Валентин Симеонов, Атлантически съвет на България и групите „Руската убийствена политика за България“ и „Освобождение“.
Сподели:
Четири години по-късно: Вторият протокол с България остава препъникамък за евроинтеграцията на Скопие

Четири години по-късно: Вторият протокол с България остава препъникамък за евроинтеграцията на Скопие

Докладчикът в ЕП за Северна Македония Томас Вайц внесе поправка към последния доклад за напредъка на страната, в която призова „правната служба на Съвета (Европейския съвет) спешно да изясни всички неясноти относно правния статут на втория двустранен протокол към Договора за добросъседство и приятелство

Демерджиев: България е предала на САЩ схеми за заобикаляне на санкциите „Магнитски“

Демерджиев: България е предала на САЩ схеми за заобикаляне на санкциите „Магнитски“

Разполагаме с информация, която според нас може да бъде разглеждана и като данни за федерални престъпления, коментира вътрешният министър

Слънчево и горещо, с летни бури и гръмотевици следобяд

Слънчево и горещо, с летни бури и гръмотевици следобяд

Максималните температури в повечето места ще бъдат между 31° и 36°, за София - около 31°

Коментари (0)