27 Юли, 2026

Защо мълчат лидерите на „Демократична България“, поне Хитлер да бяха заклеймили!

Защо мълчат лидерите на „Демократична България“, поне Хитлер да бяха заклеймили!

Константин Мишев

Бих искал да поздравя Мартин Димитров и Борислав Сандов! За разлика от останалите в "Демократича България" все пак отбелязаха този ден за почитане на жертвите на комунизма и националсоциализма! 

Защо мълчат останалите лидери?

 Защо нямат позиция Христо Иванов и Атанас Атанасов? За генерал Радев или Бойко Рашков изобщо не питам. 

Разбирам, че господа демократите не искат да дразнят комунистите....нали ще се опитат да направят заедно правителство....Но поне Хитлер да бяха заклеймили! Или и това не е много удобно днес? Нали главният съветник на Радев използва(ше) нацистки поздрави?

 Вижте момичета и момчета....или човек има политически принципи....или е всеяден. А всеядността е мълчаливо занятие....ядеш каквото ти подхвърлят и мълчиш. Нали ядеш? Защо да говориш с пълна уста?

Сподели:
Ангел Найденов за "Безмер": Настава една политическа истерия, когато изпълняваме договорите си

Ангел Найденов за "Безмер": Настава една политическа истерия, когато изпълняваме договорите си

"Нотата на Иран от днес не е изключение и не е само до България", разкри той.

Татяна Буруджиева: Вицепрезидентът на Йотова  би трябвало да е от “Прогресивна България”

Татяна Буруджиева: Вицепрезидентът на Йотова би трябвало да е от “Прогресивна България”

"Тя като че ли повтаря стратегията и тактиката на Румен Радев: казва на всички нещо, което е важно и ключово за тях", посочи политологът.

Шофьорът на автобус, катастрофирал на „Цариградско шосе“, има 4 фиша за превишена скорост

Шофьорът на автобус, катастрофирал на „Цариградско шосе“, има 4 фиша за превишена скорост

Автобусът по линия №204 е преминал през останалите ленти за движение, скъсал е мантинелата и е навлязъл в платното за насрещно движение, където удря друга мантинела. В спешното отделение на болница "Пирогов" са откарани двама пострадали.

Коментари (0)