4 Февруари, 2026

Мъск се кани да смени логото на Туитър

Мъск се кани да смени логото на Туитър

Собственикът на Туитър, милиардерът Илон Мъск заяви, че скоро социалната мрежа ще смени логото си, предадоха световните агенции.

В нов туит в официалния са акаунт Мъск каза, че Туитър постепенно ще се сбогува с всички птици. Досегашното лого на мрежата е с формата на птица и е много разпознаваемо.

Мъск представи и проект за ново лого, буквата Х на черен фон, но не предостави повече подробности по въпроса.

Най-новите проблеми за Туитър датират от миналия вторник, когато беше внесен иск срещу компанията, в който се казва, че тя дължи най-малко 500 милиона долара на бивши служители под формата на обезщетения за прекъснати трудово-правни отношения, припомня Ройтерс.

След като Мъск придоби Туитор, той съкрати над половината от персонала, за да намали разходите.
Сподели:

Коментари (0)

Вашингтон поуст обяви масови съкращения на журналисти в екипа си

Вашингтон поуст обяви масови съкращения на журналисти в екипа си

Изданието заяви, че „болезненото“ преструктуриране е нужно за компанията, която е „твърде дълбоко вкоренена в една различна епоха“

Русия се проваля: Украинският външен министър посочи ключовите признаци за това

Русия се проваля: Украинският външен министър посочи ключовите признаци за това

Забавянето на руското настъпление се засили през януари 2026 г. Въпреки ежедневните загуби, надвишаващи 1000 войници, руските сили превзеха само 0,04% от територията - най-ниската цифра за всеки от последните девет месеца.

Какво се случи на първия ден от тристранните преговори за Украйна в Абу Даби

Какво се случи на първия ден от тристранните преговори за Украйна в Абу Даби

Новите разговори трябваше да се състоят на 1 февруари, но бяха отложени за днес и утре. През последното денонощие Украйна беше подложена на масирани атаки, с рекорден брой балистични ракети.