17 Юни, 2026

​Бареков: Станишев е държанка на Пеевски и Местан

​Бареков: Станишев е държанка на Пеевски и Местан

БСП е в критична ситуация, а Сергей Станишев е държанка на Пеевски и Местан. И докато Борисов и Местан не се разберат, няма да се определи дата за предсрочни избори. Защото Плевнелиев е еднопартиен президент и ако Борисов не му определи датата, президентът няма да се задейства. Това обяви председателят на „България без цензура“ Николай Бареков в студиото на ТВ7.

Той се изпъчи, че се надява като следващ министър-председател да наруши традицията да гонят премиерите в България със сила и отново се изхвърли, че той е единственият политически играч, който е на светло.

Обявих, че няма да правя тъмни сделки с други партии, а в събота Националният съвет на регионите на ББЦ ми даде мандат да разширявам коалицията и това е публично известен факт, закани се ГМО- политикът.

Имам безупречна репутация, образование, зная езици и заради това е бързият възход в политическата ми кариера. С групата на Европейските консерватори и реформисти работим от половин година. Те са най-елитният парламентарен клуб в ЕП. Там членуват Дейвид Камерън, Ярослав Качински, Вацлав Клаус и се влиза много трудно, а аз бях приет с пълно единодушие. Сега заминавам за Хърватска и там като член на Изпълнителното бюро на ЕКР ще стартирам процедура за членство на ББЦ в Алианса на Европейските консерватори и реформисти, изтъкна още лидерът на ББЦ.

Сподели:
Зеленски призна колко често плаче

Зеленски призна колко често плаче

"Винаги ми е тежко, когато връчвам ордени на майки и бащи, загубили децата си. В такива моменти действително често плача“, разказа украйнският президент

Европейският парламент гласува утре доклада за Северна Македония

Европейският парламент гласува утре доклада за Северна Македония

По време на дебата в Страсбург български евродепутати коментираха текстовете в доклада и изпълнението на ангажиментите, заложени в преговорната рамка на Северна Македония с ЕС

Петър Москов: Нужен е общ кандидат-президент, не разказ кой ще пляска повече в неговата локва

Петър Москов: Нужен е общ кандидат-президент, не разказ кой ще пляска повече в неговата локва

Той напомни, че резултатът от досегашния подход е два президентски мандата за Радев и сега пълно мнозинство за ПБ: „Само идиоти или злонамерени хора правят това“

Коментари (0)