24 Август, 2026

Н. Алгафари краен: Представете си карикатура на "разчепатен" Левски и мюсюлманин

Н. Алгафари краен: Представете си карикатура на "разчепатен" Левски и мюсюлманин

"Едно изказване на Люк Бесон най-точно изразява ситуацията във Франция и положението на мюсюлманите там: "Когато забогатяха, французите сами докараха хора от бившите си колонии да им работят и да им вършат черната работа. И изведнъж спряха да ги харесват, когато тези хора започнаха да искат демократични права". Самите французи са виновни за този инцидент", коментира Нидал Алгафари.

"Франция притиска мюсюлманите. Гонят ги за бурките. И аз не харесвам носенето на бурки, но забраняват на жените да ги носят, а на евреите не забраняват да си носят шапките и бакембардите", допълни той. 

Според Алгафари целта във Франция била да се вдигне "джабала", да излязат хората на улицата, независимо от вярата им и да се вдигне тиража. 

"Мога да разгневя зрителите рано сутрин, но представете си, че някой нарисува нашата светиня Васил Левски в разчепатена поза, а зад него мюсюлманин и Левски казва: На мен ми е добре така! Мислите ли, че няма да се намерят няколко изтрещели сънародници, които да нападнат и да убият тези карикатуристи", смята Алгафари. (Алгафари вероятно визира ето тази карикатура от "Шарли Ебдо на Бог Отец и Бог Син. Публикуваме я, за да не бъде обвиняван Алгафари в "нечестиви провокациии" )

"Нашите притеснения не трябва да идват от бежанците. Има проблем, но той по-скоро идва от глупавите акции срещу хора, които после се радикализират", каза още Алгафари визирайки делата срещу имамите и акциите на ДАНС в Пазарджик.

Сподели:
ПП опровергаха фейк: Денков няма да е кандидат за президент

ПП опровергаха фейк: Денков няма да е кандидат за президент

По повод на слуховете, че председателят на ПГ на партията ще бъде издигнат за държавен глава, пиарът Найо Тицин написа: Страх тресе кочината...

Божанов към Иво Христов: Троловете не са при нас, погледнете собствените си профили

Божанов към Иво Христов: Троловете не са при нас, погледнете собствените си профили

Съпредседателят на „Да, България“ отговори на обвиненията на вицепремиера в тролски мрежи и насочи вниманието към свалени профили, подкрепящи други политически сили, сред които и Прогресивна България

Цветан Цветанов: Ако ГЕРБ не излъчи свой кандидат за президент, това значи, че вече е вдигнала белия флаг

Цветан Цветанов: Ако ГЕРБ не излъчи свой кандидат за президент, това значи, че вече е вдигнала белия флаг

Държавата не разполага с антидронови системи, а някой може да заглушава сигнала дори на самолети, което е реална заплаха за националната сигурност

Коментари (0)