Рейсът влезе в канавка край Севлиево, пострадали няма
Първият сняг започна да затруднява шофьорите. Тази нощ автобусът от София до Варна е влязъл в канавка край Севлиево. Стъклата от дясната част на рейса са потрошени, но пострадали няма. Пътниците са се отървали само с уплаха. Те са били извозени с друга кола на фирмата.
Най-вероятната причина за инцидента е била несъобразена със зимните пътни условия скорост. В участъка край Велико Търново за кратко пътната маркировка не се е виждала от снега и двете платна са се "слели" в едно. От КАТ отново предупреждават водачите да не си правят шега с падналия сняг, да карат само със зимни гуми, да са внимателни с пътните условия и да се движат със съобразена скорост.
Още от България
Огнян Минчев: Няма ден без гаф, няма ден без провал - много скъпо ще ни струва шушлякът на власт
"Милиарди свръхдефицит, милиарди ненужни заеми на държавата, газ по 9 евро от Турция - при наличен по 3 евро от Гърция..."
Десислава Атанасова за справката на Демерджиев: Екселска таблица с невярно съдържание
"На 3 юли публикувах официални документи за пътуването си с граждански полет на турските авиолинии от летище София до летище Истанбул"
Почина космонавтът Александър Александров
През 1988 г. Александър Александров участва в космическата мисия „Союз ТМ-5“ по програмата „Шипка“