29 Март, 2026

Весела Лечева: БСП стигна дъното, народната любов мина покрай нас

Весела Лечева: БСП стигна дъното, народната любов мина покрай нас

Преференцията я изстреля от последно на второ място в листата във Велико Търново, но тя надали ще стане депутат

На тези избори стигнахме дъното, народната любов мина покрай нас, коментира по TV7 Весела Лечева.

Самата тя обаче усети народната любов, защото преференцията й изпрати от последно на второ място в листата във Велико Търново с всички шансове да стане депутат. При все това Лечева може и да не влезе в парламента, ако "БСП - лява България" остане само с един мандат в региона.

"Мисля, че във Велико Търново ще останем с един депутат. Надявахме се на двама-трима, но народната любов не ни оцени", заяви тя.

"Аз си избрах последното място, тъй като много вярвам в промяната с преференциите. Личното ми усещане е, че хората се отдръпнаха от нас, тъй като загубихме доверието с няколко неуспешни мандата, които реализирахме", допълни още Лечева.

Според нея една оставка, в случая на Михаил Миков, едва ли ще помогне.

"За мен личната отговорност е номер едно, но тя е и на цялото ръководство. Миков е част от продължението на политиката на Станишев, досега той не се е разграничил ясно от нея", подчерта Весела Лечева.

Сподели:

Коментари (0)

Жената, която намушка четирима:  Престъплението го направих в интерес на обществото.  Не харесвам германци

Жената, която намушка четирима: Престъплението го направих в интерес на обществото. Не харесвам германци

"Опитаха да ме нападнат в магазина, в който нападнах аз. Години по-рано ме нападнаха там с нож пред камерите и полицията не направи нищо. Съдебната система не е свършила своята работа спрямо мен“, заяви тя

Трайчо Трайков с рекорд! Подписал 160 допълнителни споразумения по енергийни мерки от ПГУ

Трайчо Трайков с рекорд! Подписал 160 допълнителни споразумения по енергийни мерки от ПГУ

По думите му подписаните анекси осигуряват допълнително технологично време за изпълнение, отчитане и разплащане на проектите, без да се компрометират целите на ПВУ

Ралица Асенова погреба в Петроханския балкан символично шестимата убити рейнджъри

Ралица Асенова погреба в Петроханския балкан символично шестимата убити рейнджъри

На дървена табела са изписани имената на Ники, Иво, Ивей, Пламен, Дечо, Сашо и верните им кучета Дурин и Один