6 Април, 2026

Комбината на Крумова и Щърбева в сутрешния блок стартира с гафове

Комбината на Крумова и Щърбева в сутрешния блок стартира с гафове

Лора Крумова и Галя Щърбева

Водещите задават нелепи въпроси, а бившата комбинаторка Лора стана повод за коментари заради облеклото си

Новият неделен блок на Нова ТВ започна като скеч, който даде материал за шоуто "Господари на ефира". От медията решиха да включат в последния ден от седмицата "комбината" на Лора Крумова и Галя Щърбева. Крумова беше облечена като учителка от соца, коментират във Facebook. Журналистката носеше бяла риза и дълга черна пола, комбинирани с червени токчета.

През ваканцията тя е хванала и бронзов тен, който се стори неподходящ в комбинация с русата коса и облеклото. Колежката ѝ Галя Щърбева пък зададе въпроси по случая с Живко Мартинов, който беше отстранен като депутат от ГЕРБ, както и от самата партия, заради "Суджуцигейт".

Тя попита жалбоподателя, дали премиерът Бойко Борисов харесвал суджуци. На "оригиналния" въпрос той отговори, че няма представа, а през зимата ходел на лов, за да си прави суджуци. Самият Мартинов пък ѝ отговори, че след скандала се е чувал с премиера, но само писмено. В записано интервю на Лора Крумова със зам.-министъра на здравеопазването Мирослав Ненков бяха показани дори препарирани тестиси на кенгуру.

Допреди седмица сутрешният блок в събота и неделя в Нова ТВ се водеше от Деян Веселинов и Мира Иванова. След рокадите в медията, спортният журналист се включва в рубрика на "Здравей, България", а бившата му партньорка ще се показва само в събота. 

Сподели:

Коментари (0)

Тръмп обиди Брус Спрингсгийн и призова феновете си да го бойкотират - защото певецът го криткува

Тръмп обиди Брус Спрингсгийн и призова феновете си да го бойкотират - защото певецът го криткува

„Брус Спрингстийн, този посредствен и скучен певец, който прилича на изсъхнала слива"

В бърлогата на Радев – мъж с расо и кръст анатемоса офиса на „Прогресивна България“ (Видео)

В бърлогата на Радев – мъж с расо и кръст анатемоса офиса на „Прогресивна България“ (Видео)

В предизборния щаб е посрещнат от Николай Копринков, който вместо в президентството, прекарва работното си време в партиен офис

Зашо БНТ ни убеждава, че налудността е опция

Зашо БНТ ни убеждава, че налудността е опция

Всеки посерко ни обещава как ще управлява държавата, хайде няма нужда от подобно влияние върху масовото съзнание...