22 Януари, 2026

Нужен е отпор срещу  "План Решетников 2", правете разлика между конкуренти и политически противници

Нужен е отпор срещу  "План Решетников 2", правете разлика между конкуренти и политически противници

Авторът, снимка: архив на Faktor.bg

Русофилите, ченгетата, комунистите и пишман патриотите вече намериха своя общ Zнаменател и развяват Zнамената си!

Вили Лилков, „Синя България“

Виждам заявки от водещи политици от ППДБ, че сътрудничество с Румен Радев е възможно при определени условия. Един от тях дори написа, че той им е конкурент, който вече е слязъл на политическия терен. 

Нека да е ясно! Конкуренти в политиката са партии и политици, които нямат съществени идеологически различия и се борят за доверието на приблизително един и същ електорат. Останалите са

 политически противници

 Но явно е, че те така "са прочели" президента, който девет години ръсеше всевъзможни критики към управлението, всяваше недоверие към избрания проевропейски път на България и целенасочено подготвяше терена за влизане в политиката, без да е бил полезен с поне едно-едничко нещо за страната си, а наивниците му се кланяха и без да се усетят изиграха роля, за която не подозираха! Дали ще продължат, не знам, те решават!

Знам обаче друго и категорично го заявявам - Румен Радев е 

програмиран от задкулисие и внедрен в политиката чрез БСП, 

която разби впоследствие и сега тя е в ситуацията на безполезния вече "полезен идиот". Той е идеологически враг на всички, които са изстрадали европейския път на България и са наясно, че връщането на България в руската орбита е катастрофа, че битката с корупцията в страната се води лицемерно за това, кой да овладее корупционните мрежи, за да се договаря с олигархията, в която бъка от ченгета, комунисти и техните отрочета! 

Затова е нужен

отпор,

 а не взаимодействие с него и всякакво обединение срещу "План Решетников 2" ще бъде оправдано, защото русофилите, ченгетата, комунистите и пишман патриотите вече намериха своя общ Zнаменател и развяват Zнамената си!

Сподели:

Коментари (0)

 Децата на руския елит пируват в Куршевел - за смъртните грехове и еврокатарзиса

Децата на руския елит пируват в Куршевел - за смъртните грехове и еврокатарзиса

Тези мамини синчета и дъщерички нямат проблеми с визите и гражданствата из Европа, могат да развяват руски знамена из френския курорт, да крещят там крымнашистки лозунги и да си гледат кефа.

Изкуственият интелект в ежедневието - когато абстрактното решава вместо нас

Изкуственият интелект в ежедневието - когато абстрактното решава вместо нас

Серия от статии, написани през призмата на нова социологическа област, а именно Социология на Изкуствения интелект

Клекналата Илияна Йотова и клекналата държава – това ли е образът на България 

Клекналата Илияна Йотова и клекналата държава – това ли е образът на България 

От символичния поклон пред патриарх Кирил до президентската власт – какво означава това за българската политика