"Информацията, която получих, е много интересен материал затова по какъв начин Нотариуса е действал в съдебната система", написа във Фейсбук профила си съпредседателят на "Демократична България" Атанас Атанасов.
"То може да бъде описано с една дума – корупция. Ще предоставя всичко на комисията, която беше сформирана в парламента. Те заедно с прокуратурата трябва да изяснят случая", добавя Атанасов.
"Предсрочни избори може винаги да има. Трябва да се отнесем сериозно към ситуацията и това, което се случва в държавата. Преговорите започнаха през медиите, преди да са започнали действително. Има повече от един вариант, през който Денков и Габриел съвместно да формират външната ни политика. Те девет месеца работиха в много добър синхрон", подчерта Атанасов, цитиран от БГНЕС
Още от Закон и ред
Симона Пейчева: Съдействам на разследването за смъртта на Владимир Янков, не се укривам
"Моля всички медии да се въздържат от разпространяване на неверни твърдения и внушения, които засягат не само моето име, но и близките ми"
Министър Демерджиев: Има заподозрени за убийството на бизнесмена Владимир Янков
По думите му, към момента няма данни шампионката по художествена гимнастика Симона Пейчева да е замесена
Депутатите приеха правилата за избор на членове на ВСС от парламентарната квота
С решението на народните представители официално се поставя началото на процедурата по обновяване на състава на съдебния кадрови орган