Барикадиралият се в дома си си в столичния квартал "Овча купел" 57-годишен мъж е изведен от жилището си, съобщиха от пресцентъра на МВР.
По време на операцията няма пострадали хора или служители на МВР.
Припомняме, че вчера бе подаден сигнал за буйстващ въоръжен мъж. Часове по-късно той се бе барикадирал в жилището си.
Мъжът стреляше и заплашваше да "застреля всички наоколо".
Последва незабавната реакция на органите на реда и на място пристигнаха екипи на СДВР, които обезопасиха периметъра, с цел да се гарантира сигурността на живеещите в съседство.
С него с продължение на почти денонощие работеха и психолози.
Още от Закон и ред
Майката на Николай Златков с още "спорни факти и неудобни истини" по казуса "Петрохан/Околчица"
Истината започва с фактите, а досега вече половин година слушаме само внушения
Прокуратурата стартира проверки на мантинелите и настилките по АМ "Струма"
Действията са предприели след като в района на Мало Бучино на 25 юни ТИР навлезе в насрещното движение, помитайки предпазната мантинела, и премаза автомобил - две деца и мъж загинаха на място, а други двама души са в тежко състояние
Шеф на ВиК-Несебър и негов заместник са задържани при акция на МВР
На този етап не се дават подробности за ареста им, дали не са им повдигнати обвинения