16 Юни, 2026

Задържаха двама за убийството в Гоце Делчев

Задържаха двама за убийството в Гоце Делчев


Има задържани за убийството на мъж в Гоце Делчев. Понастоящем са задържани две лица по Закона за МВР. Установява се съпричастността им към извършеното деяние, информират от прокуратурата.

Под ръководството на Окръжната прокуратура в Благоевград се водят действия по разследване по образувано досъдебно производство за извършено умишлено убийство.
Около 02:05 ч. на 02.08.2023 г. на телефон за спешни случаи 112 е било получено съобщение за мъж, лежащ на пътното платно в района на ул. "Полк. Борис Дрангов" в гр. Гоце Делчев. В близост до него имало тротинетка.

Пристигналите на място полицейски служители са установили самоличността на пострадалия – 39-годишният В.В. Медицинският екип е констатирал смъртта на мъжа. В областта на шията му е била открита прободна рана.

Проведени са активни действия по разследването. Работата по изясняване на всички факти и обстоятелства, свързани с престъпното деяние, продължава.
Сподели:
Сделка с правосъдието: Пешо Калашника излезе от затвора след удар на МВР срещу бандата му

Сделка с правосъдието: Пешо Калашника излезе от затвора след удар на МВР срещу бандата му

Името на бандата влезе в националния новинарски поток след черна хроника – тежката катастрофа на ул. „Челопешко шосе“, при която загинаха четирима души

Нови твърдения около телефона на Алексей Петров: очаква ли се пробив в разследването?

Нови твърдения около телефона на Алексей Петров: очаква ли се пробив в разследването?

В края на 2023 г. градският прокурор Илияна Кирилова публично заяви, че има сериозни затруднения с експертизата на мобилния апарат. Това е наложило търсене на външна техническа помощ

Арестуваха българин в Солун по подозрение в шпионаж

Арестуваха българин в Солун по подозрение в шпионаж

Според властите в Гърция мъжът е използвал дрон без необходимото разрешение и чувствителни изображения

Коментари (0)