17 Май, 2026

МВР подхваща скандала между Рут Колева и Даница Михайлова

МВР подхваща скандала между Рут Колева и Даница Михайлова

Полицията образува проверка за боя между певицата Рут Колева и служителката в Министерството на външните работи (МВнР) Деница Михайлова, съобщава bTV. 

Вчера между двете възникна конфликт на наказателен паркинг в София. Стигна се до обиди, удари и жалби в столичното Пето РПУ. Колева и Михайлова продължиха да се обстрелват с взаимни обвинения и пред камерата на bTV. Служителката във външно министерство разказа, че певицата е удряла не само нея, но и съпруга ѝ, който е известен инвеститор от Оман. 

В предаването „Тази сутрин“ по bTV Михайлова каза, че се е защитавала, защото е била нападната. 

„Взех ѝ телефона, след което тя започна да ме драска, започна да дере съпруга ми по лицето. Той има дълбока прорезна драскотина от нея. Счупи му очилата“, разказа тя. 

Михайлова твърди още, че певицата обидила съпруга ѝ на „сириец“ и „терорист“. 

Версията на Колева пък е, че чула обидни реплики от него. Оттам нататък се стигнало и до бой. 

„Докато тя разпитваше защо има глоба, нейният съпруг обиждаше България, каза, че българите сме прост народ. Аз на английски го помолих учтиво да се въздържа от такива коментари. От там нататък тя започна да ме обижда, каза, че съм наркоманка. Аз извадих телефона и започнах да я снимам, а тя тръгна към мен, започна да ме бие. Имам синини по цялото тяло. Има записи от камерите. Не съм отвърнала в нито един момент. Това се видя от поне 10 свидетели“, разказа Колева пред bTV.

„Заплаши ме даже с убийство. Каза: „Ти ще видиш какво ще ти се случи“, каза певицата.

„Надявам се държавата да си свърши работата, защото има хора с възможности, които си мислят, че могат да бият другите, когато си поискат“, добави тя. От МВНР заявиха за bTV, че ще вземат отношение по случая след експертизите на МВР. Полицията вече иззе записите от камерите на паркинга и започна да разпитва свидетели.

Сподели:

Коментари (0)

Откриха фотоизложба „Лешояди от Европа и Африка“: Индикатори за чиста околна среда

Откриха фотоизложба „Лешояди от Европа и Африка“: Индикатори за чиста околна среда

Посетителите имат възможност да наблюдават с бинокъл живеещите във волиерата на Софийския зоопарк белоглави и черни лешояди, в 12:00 ч. се проведе демонстрационно хранене на птиците

В Черни Вит отбелязаха 150 години от Априлското въстание и подвига на Нейо Крачунов

В Черни Вит отбелязаха 150 години от Априлското въстание и подвига на Нейо Крачунов

Жители и гости на селото сведоха глави пред героичната саможертва и подвиг на всички дали живота си за свободата на България

Напрежение в Габрово: След разговор с Демерджиев ромски пастор плаши кметицата с линч

Напрежение в Габрово: След разговор с Демерджиев ромски пастор плаши кметицата с линч

На срещата с вътрешния министър Петко Асенов предупреди, че могат да последват масови протести на ромите в града