9 Юли, 2026

Приятелката на Тодор от Враца: Убиха го за 10 минути, щяха да пребият и мен

Приятелката на Тодор от Враца: Убиха го за 10 минути, щяха да пребият и мен

"Единият брат го държеше, а другият го биеше. Всичко стана за 10 минути и той си отиде", разказа пред БТВ приятелката на Тодор - Грета, която е била очевидец на смъртоносния бой в центъра на Враца. Момичето е разпитано в полицията, час след случката, но не помни какво е разказала там, защото не е била на себе си.

Грета заяви още, че не починалият Тодор, а двамата братя са извадили бокс срещу него. "Те идваха към него, напсуваха го. Той излезе, защото има чест и тогава го нападнаха. Нападението беше животинско", каза още приятелката на починалото момче. Тя допълни, че е била псувана от убийците на Тодор и предположи, че ако са могли да стигнат до нея, е щяла да има същата трагична съдба.

Сподели:
Дигитализация на  архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов

Дигитализация на архивите на ДС - фантазира или лъже Иво Христов

Вицепремиерът вече оправи домакинството на Евровизия, няма друга работа и сега се захвана с досиетата на Държавна сигурност и разузнавателните служби на БНА

 Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

Срещу закриването на Комисията по досиетата - общественици с Отворено писмо до народните представители

"Защитата на архивите на Държавна сигурност е защита на историческата истина, на правото на гражданите да знаят и на демократичната памет на българската държава?", пише в писмото

От днес  изплащат осъвременените пенсии

От днес изплащат осъвременените пенсии

За трудов стаж минималната пенсия вече е 347,51 евро

Коментари (0)