1 Февруари, 2026

Откриха Александър от Перник

Откриха Александър от Перник

Откриха жив и здрав Александър от Перник край Радомир. Новината потвърдиха за БНР от МВР. Лекари ще прегледат 12-годишното дете. Пред БГНЕС говорителят на главния прокурор Сийка Милева потвърди добрата новина. Тя уточни, че детето е намерено от доброволци. То е поискало вода от спасителите си. 

 Новината мигновено заля социалната мрежа Фейсбук, след като невиждана по численост доброволческа акция бе организирана в първите дни от изчезването на момчето. По-късно днес полицията в Перник ще даде подробности по случая. Момчето изчезна на 11-и ноември и оттогава беше издирвано от властите и от много доброволци. В операцията се включиха водолази, пещерняци, хеликоптер, кучета и дронове. 

Вчера баща му обяви награда от 100 хиляди лева за откриването на момчето, което е с аутизъм. Появиха се няколко версии за изчезването на детето. Сред тях беше дори отвличане от страна на майката, която живее във Великобритания. Полиция и прокуратура проверяваха всякакви сигнали, включително и на врачки и гадатели. Тепърва предстои да се изясни къде е бил Сашко през последните 8 дена. Появиха се съмнения и във версията на бащата, който беше тестван на полиграф, който показа, че мъжът не е излъгал.

Сподели:

Коментари (0)

Стотици сведоха глави: 81 години от Народния съд и жертвите на комунистическия режим

Стотици сведоха глави: 81 години от Народния съд и жертвите на комунистическия режим

На 1 февруари страната почита паметта на жертвите на комунистическия режим и Народния съд, белязал историята с масови смъртни присъди без право на защита.

Илияна Йотова: Изборът на служебен министър-председател не е моят избор

Илияна Йотова: Изборът на служебен министър-председател не е моят избор

Тя обяви, че от вторник започва консултациите с парламентарните групи, съобщиха от прессекретариата на държавния глава.

Явор Божанков:  И днес в залата на българския парламент се чува „Ще отидеш в Белене, бе!“

Явор Божанков: И днес в залата на българския парламент се чува „Ще отидеш в Белене, бе!“

Бившият “български” президент не различава жертва от агресор, не осъжда режима на Путин и зверствата на Русия в Украйна