17 Август, 2026

Плевнелиев: Който и да подкрепи правителството за историческата ни цел Еврозоната, е добре дошъл

Росен Плевнелиев: снимка, БГНЕС

Ще има плаваща подкрепа - и ПП-ДБ, и „ДПС - Ново начало“ имат обща цел за Еврозоната, защото се разбират огромните плюсове за страната ни

„България е на път да осъществи една историческа цел – влизането в Еврозоната“, заяви пред бТВ четвъртият президент на България Росен Плевнелиев.

Ще има плаваща подкрепа - и ПП-ДБ, и „ДПС - Ново начало“ имат обща цел за Еврозоната, защото се разбират огромните плюсове за страната ни.

„Който и да подкрепи правителството за тази историческа цел, е добре дошъл“, заяви бившият президент.

В момента ГЕРБ и Бойко Борисов са поели ясен ангажимент – да продължи интегрирацията в Европа

Колко е добре да имаме сега редовно правителство, въпреки всичките крамоли, смята политикът. Обстановката е такава. Президентът Румен Радев няма да се откаже от властта, ще се бори за нея.

Сподели:
Нощно миене затваря столичния тунел „Люлин“ на 17 и 18 август рано сутринта

Нощно миене затваря столичния тунел „Люлин“ на 17 и 18 август рано сутринта

В рамките на предстоящите дейности с автоцистерна с маркуч ще бъдат измити на 17 и 18 август от 00:30 ч. до 04:30 ч. – бул. „Царица Йоанна“ в участъка от бул. „Д-р Петър Дертлиев“ до бул. „Вардар“ (транспортен тунел „Люлин“), съобщават от Столична община

Почина създателката на Нов симфоничен оркестър Юлия Христова

Почина създателката на Нов симфоничен оркестър Юлия Христова

Оркестърът е създаден през 1991 г. на основата на откритата от нея година по-рано концертна къща. Платформата утвърждава новаторска система за работа с млади таланти.

Кражби на плажа: Варненската полиция съветва какво да не правят туристите

Кражби на плажа: Варненската полиция съветва какво да не правят туристите

"Хората, като посещават плажовете, оставят ценности в автомобилите си, парични средства, мобилни телефони, таблети."

Коментари (0)