27 Декември, 2025

Костинбродският преврат – най-важно събитие за 2013 г.

Костинбродският преврат – най-важно събитие за 2013 г.

26,7% определят като най-важни за предишната година нестихващите 7 месеца граждански протести. На трета позиция с изравнени предпочитания на читателите и 7,45% се нареждат изборът на Пеевски за шеф на ДАНС и съставянето на правителството „Олигархски”. Едва 5,9% от участниците в анкетата определят като най-значимо събитие предсрочното оттегляне на Бойко Борисов  от премиерския пост. За 2,2% най-значима е целувката между Станишев и Местан. Под 1% е интересът към атентата срещу Доган, окупацията на ранобудните студенти и финансовата афера с Христо Бисеров.

Скандалните екскурзии на Волен Сидеров не са впечатлили нито един от читателите. 

В анкетата са участвали 10367 души, а фактът, че почти 50% от тях са впечатлени от Костинбродската афера с бюлетините е сериозно доказателство, че гражданите осъзнават все по-ясно, че изборните резултати от 12 май 2013 г. не са били следствие на честен вот, а на политическа манипулация и измама.

Сподели:

Коментари (0)

Всичко вече е решено - иначе спектакълът е забавен

Всичко вече е решено - иначе спектакълът е забавен

Омбудсманът на републиката ще поеме поста служебен премиер, Радев и ПП/ДБ ще получат косвено вътрешното министерство и този ход ще реши резултатите от изборите

Новата антибългарска кампания на Белград - българите били „криптосърби“

Новата антибългарска кампания на Белград - българите били „криптосърби“

За сериозните учени и политици в България винаги е било унижение да спорят с подобни небивалици и фалшификатори на историята

„Коледна изненада“ - под етикета "евтино"  масирано се вкарват пакистанци като "временна" работна ръка

„Коледна изненада“ - под етикета "евтино"  масирано се вкарват пакистанци като "временна" работна ръка

На вниманието на премиера в оставка Росен Жялязков и на министъра на външните работи в оставка Георг Георгиев - вярно ли е това?