Какво ли точно искаше да каже? Самият той надали може да обясни това.
Председателят на ПП „Възраждане“ Костадин Костадинов излезе облечен с фланела в цветовете на руското знаме на историческата конференция „България в световната история и цивилизации – дух и култура” , проведена във Варна. Какво ли точно искаше да каже? Самият той надали може да обясни това. И едва ли е за слушане.
Във Варна Костадин Костадинов представи своя книга за български исторически обекти по Балканите, но го запомниха именно с неуместната и необяснима за нормалната логика демонстрация. Повечето от участниците бяха изумени от безцеремонното изваждане на показ на истинската същност на г-н председателя точно на такъв форум, но той изглежда не съзнаваше какво прави, обясниха присъствали на събитието.
Костадин Костадинов често смайва с липсата на основни познания за историята ни, припомнят други. В едно свое интервю преди време той заяви, че през българското Възраждане не е имало никакъв стопански и духовен подем. Което е малко повече от странно за лидер на ПП“Възраждане“.
Още от България
Противоминната военноморска група в Черно море унищожи дрон край Ахтопол
Водолазният екип на кораба го опознава като дрейфащ безпилотен летателен апарат със счупено крило
МВнР се оправдава пред Иран: България не предприема враждебни действия
По съществуващия дипломатически канал бяха представени позициите на Техеранн по този чувствителен въпрос
Иран: България да не се превръща в съучастник на агресори
Според Багаей всяка дейност, която улеснява американски атаки срещу Иран, би представлявала съучастие в това, което той определи като „агресия и военни престъпления“.