6 Август, 2026

Представител на МВР е допуснат до разследването на екзекуцията на Къро

Представител на МВР е допуснат до разследването на екзекуцията на Къро

Властите в Република Южна Африка са изпратили потвърждение до българското МВР за това, че представител на ведомството ще бъде допуснат до разследването на случая с убийството на Красимир Каменов - Къро и още трима души, предава БНР.

Очаква се за Кейптаун да замине служител от Главна дирекция "Национална полиция". Той ще бъде запознат с работата по разследването на убийството от полицията в Република Южна Африка.

Обявеният за издирване Красимир Каменов - Къро и още трима души, сред които съпругата му, бяха застреляни в къща в края на миналата седмица в Кейптаун от въоръжени мъже.
Сподели:
Районна прокуратура – Благоевград разпореди допълнителна проверка на "нацисткия"  скандал в Банско

Районна прокуратура – Благоевград разпореди допълнителна проверка на "нацисткия" скандал в Банско

Окончателната преценка дали са налице данни за извършено престъпление от общ характер ще бъде направена след приключване на проверката и анализ на всички събрани доказателства

Губим милиони от бюджета заради пробит закон: Парламентът плаща по дело на фирма, свързана с Баневи

Губим милиони от бюджета заради пробит закон: Парламентът плаща по дело на фирма, свързана с Баневи

Народното събрание дължи обезщетението, след като заедно с бившата Агенция за приватизация (сега Агенция за публичните предприятия и контрол) бяха осъдени окончателно от "Хелио-тур-с" АД

Ню Мексико съди Министерството на правосъдието на САЩ за достъп до нецензурираните досиета по случая „Джефри Епстийн“

Ню Мексико съди Министерството на правосъдието на САЩ за достъп до нецензурираните досиета по случая „Джефри Епстийн“

Щатът поиска нецензурираните материали, за да установи кои посетители и служители на Zorro Ranch – имението на Епстийн край град Стенли, Ню Мексико – може да са участвали в престъпления или да са били свидетели на тях

Коментари (0)