24 Юни, 2026

Путин пак напира за среща с Доналд Тръмп

Путин пак напира за среща с Доналд Тръмп

 Президентът на Руската федерация Владимир Путин заяви, че е готов да участва във форума на Арктическия съвет във Финландия и там ще се срещне с президента на САЩ Доналд Тръмп, ако такова събитие бъде подготвено, предава ТАСС. 
Путин определи Финландия като много добър съсед на Русия, който „има много добър опит при организирането на такива важни събития“. 
„Ако това се случи, то ние ще се радваме да участваме… Ако не, то тогава в рамките на Г-20 смятам, че ще се състои такава среща (с президента на САЩ)“, заяви Путин.
Сподели:
Рубио: Няма държава, която да подкрепя Иран за въвеждане на такси за преминаване през Ормузкия проток

Рубио: Няма държава, която да подкрепя Иран за въвеждане на такси за преминаване през Ормузкия проток

Дипломатическият сканадал с РСМ стигна до НАТО, МВнР отрече да е огласило нотата за семейството на Мицкоски

Дипломатическият сканадал с РСМ стигна до НАТО, МВнР отрече да е огласило нотата за семейството на Мицкоски

Твърди се, че е заснет оригинален документ, който представлява дипломатическа кореспонденция между институциите на двете държави

Правителството заложи 5,7% дефицит в бюджета за тази година, иска още заеми

Правителството заложи 5,7% дефицит в бюджета за тази година, иска още заеми

Кабинетът иска да тегли още дълг - над вече одобрените 3,8 милиарда евро

Коментари (0)