21 Февруари, 2026

Радостин Василев: Не съм удрял Искрен Митев, разроших му перчема

Радостин Василев: Не съм удрял Искрен Митев, разроших му перчема

Радостин Василев, снимка: БГНЕС

Коментира, че може би шегите му към Митев са довели до натрупване на агресия

По време на днешното пленарно заседание независимият депутат Радостин Василев и депутатът от ПП-ДБ Искрен Митев са стигнали до физически сблъсък, предаде БГНЕС.

“Исках да задам втори въпрос към министър-председателя акад. Николай Денков по време на парламентарния контрол, и съответно председателят на НС Росен Желязков ми каза, че нямам право, защото съм независим народен представител. Отзад Искрен Митев се провикна, че предателите имали право само на един въпрос.” - заяви независимият депутат Радостин Василев.

"Отидох да си оставя телефона и документите на последния ред, и напът за тоалетната, точно зад председателя, Митев, разминавайки се с мен, ме удари с рамо, и се наложи да му разроша леко перчема”, добави той.

Василев уточни, че Митев е напуснал придружен от квестори. “Не е удрян или бит”, увери Василев. Според него Митев има психически проблеми и трябва да си го изкара на някого.

Независимият депутат коментира, че може би шегите му към Митев са довели до натрупване на агресия, но според Василев не бил това начинът да си я покаже.

Сподели:

Коментари (0)

Затвориха пътя София – Самоков за цялата нощ: Срутила се е земна маса

Затвориха пътя София – Самоков за цялата нощ: Срутила се е земна маса

Пътят ще остане затворен тази нощ, за да бъде отстранена изцяло опасността от падане на камъни и срутване на още земна маса

Енергийният министър поиска от КЕВР ясен срок за проверка на високите сметки за ток

Енергийният министър поиска от КЕВР ясен срок за проверка на високите сметки за ток

Трайчо Трайков призова Комисията за енергийно и водно регулиране (КЕВР) да предостави пълна информация и конкретен график за приключване на проверките по жалбите за високите сметки

Затварят летище „Васил Левски“ за ремонт

Затварят летище „Васил Левски“ за ремонт

По време на затварянето няма планирани полети и то не е свързано по никакъв начин с присъствието на американските самолети у нас