Върховният съвет за национална отбрана ще анализира възможните рискове
Румънски официални лица ще обсъдят рисковете от кибератаки в рамките на изборния процес, съобщи президентската пресслужба.
Върховният съвет за национална отбрана ще анализира „възможните рискове за националната сигурност, породени от действията на държавни и недържавни субекти по отношение на инфраструктурата, която има отношение към изборния процес“.
Припомняме, на 24 ноември в страната се проведе първият тур на президентските избори. Калин Джорджеску и Елена Ласкони ще се борят за президентския пост на балотаж, който ще се проведе на 8 декември. /БГНЕС, АФП
Още от Свят
Главният конструктор на Fire Point: Украйна може много скоро да удари с балистични ракети по Русия
Според Щилерман в момента се провеждат ключовите изпитания на ракетния двигател, след което ще започнат тестовите полети
Бърнам: Володимир, ти си първият лидер, когото посрещам лично, това не е случайно
„Целта е да се изпрати много ясно послание: ние подкрепяме Украйна на 100%, аз лично съм с вас на 100% и ще изпълня изцяло всеки ангажимент, който тази страна е поела към Украйна“, добави британският премиер.
Тръмп: Ще попитам Путин дали руски сателити помагат на Иран
„Има голяма вероятност нещо да се случи“, каза американският президент по повод възможността за постигане на ново споразумение с Техеран