7 Август, 2026

Само Николай Бареков избира правилно "Мис България"

Само Николай Бареков избира правилно "Мис България"

Регрес или прогрес. Изберете сами. Поздрави от Брюксел!, написа евродепутатът-чудо

Николай Бареков развесели социалните мрежи с манията си да е на всяка манджа мерудия. Той не пропусна да коментира избора на Мис България 2017, за да изтъкне.... себе си.. 

Бареков пусна снимка на Мис България от 2013 година, сравнявайки я с тазгодишната победителка Тамара Георгиева. Ето какво написа,  без редакторска намеса.

"Преди и сега. 2013 година Мис България е Нанси, избрана с реалити конкурс на Тв 7, когато аз съм изпълнителен директор. Идеята беше моя, за да има обективен избор по вековни и общочовешки критерии за красотата на българката с участието на целия народ, който гласуваше за победителката. Другото е това, което днес имаме като Мис България.

Сподели:
Евакуираха по спешност столичен мол

Евакуираха по спешност столичен мол

По информация на намиращи се в търговския център хора, евакуацията е извършена незабавно, като всички са били изведени извън сградат

МВнР настоятелно съветва българите да не пътуват до Куба

МВнР настоятелно съветва българите да не пътуват до Куба

Има затруднения с медицинското обслужване, градския и междуградския транспорт, все по-ограничени са и възможностите за напускане на страната, аргументират се от МВнР

Кънев: Време е Радев и Донев да докажат с действия, че са против “олигархията” - имат точно седмица

Кънев: Време е Радев и Донев да докажат с действия, че са против “олигархията” - имат точно седмица

В позицията на Демократична България по съдебния казус между Георги Гергов и държавата се отправя призив към премиера Румен Радев да изпълни обещанието си, че ще се бори с олигархията

Коментари (0)