12 Януари, 2026

Сидеров ревнува Симеонов от Москов, иронизира го във Фейсбук

Сидеров ревнува Симеонов от Москов, иронизира го във Фейсбук

Сидеров и Москов - политически опоненти

"Mисля, че участието на лицето Петър Москов в сутрешните телевизионни блокове руинира нормалните функции на стомашно-чревния тракт на зрителите."

Това кратко послание отправи чрез профила си във фейсбук съпредседателят на Обединени патриоти и лидер на "Атака" Волен Сидеров. 
Повод за ироничния пост е заявката на бившия заместник-председател на ДСБ и министър на здравеопазването във втория кабинет на Бойко Борисов - Петър Москов, да направи нов консервативен политически проект, за който преговаря с "патриотичните" формации, като в сметките му обаче не влиза партия „Атака", за която както той сам казва  „и дума не може да става“.

Публична тайна е, че Москов отдавна разговаря както с НФСБ на Валери Симеонов, така и с ВМРО на Красимир Каракачанов. Бившият съратник на Радан Кънев обаче категорично изключи каквото и да е партньорството с партията на Волен Сидеров. До момента от НФСБ не са потвърдили за преговорите. От ВМРО обаче споделят, че такива с тях има.

Москов обяви в ефира на Би Ти Ви, че  ще има готовност да обяви новия политически проект в началото на следващата година.

Сподели:

Коментари (0)

Петър Стоянов: Ако не бяхме в ЕС, днес щяхме да сме „първи на село“ и в пълна изолация

Петър Стоянов: Ако не бяхме в ЕС, днес щяхме да сме „първи на село“ и в пълна изолация

Бившият държавен глава с остър коментар за прехода и еврото: Отказах мандата на БСП през 1997-а, за да спася страната от гражданска война

БОЕЦ: Контрабандистът Паскал е бил свързан със специалните служби

БОЕЦ: Контрабандистът Паскал е бил свързан със специалните служби

На негово име ОДМВР-Хасково е издало четири различни вида паспорти, което му е давало привилегировано право в получаване на визи, излизане и влизане в страната, сочи разследване на гражданското сдружение

Посолството ни в Скопие след нападението: Посегателството е израз на омраза...

Посолството ни в Скопие след нападението: Посегателството е израз на омраза...

Липсата на наказания продължава да насърчава извършителите