30 Юли, 2026

Като мутра Бареков честити Великден от фитнес зала

Като мутра Бареков честити Великден от фитнес зала

ГМО-политикът Николай Бареков и на Великден обля българите с пошлия си чалга-стил.

Новият политик поздрави за Възкресение Христово сънародниците си, които вкупом трябва да гласуват за него, с видеоклип от фитнес салона, в който тренира и трупа мускули.

"Христос Воскресе! Нека всички българи да вървим напред и да ни води Божията светлина. На този свят ден пожелавам дори и на недоброжелателите си здраве и щастие. Ние, българите, сме изключително качествен народ и заслужаваме много по-добро бъдеще", написа на страницата си лидерът на “България без цензура”.

Прохождащият политик, претендиращ да управлява България и да я води към светли бъднини, май че е объркал Божията светлина с щангите. И вместо на светлия ден да се отдаде на чудото и вярата в силата на духа, типично като мутра Бареков показа на българите, че новата “религия” на неговата формация са грубата сила и мускули, както и демонстрацията на добра спортна форма. Колко българи  обаче ще се впечатлят от “политическата изтънченост” на Николай Бареков – ще преброим на 25 май.

Сподели:
Създателката на Радев избухна срещу „прогресиста“ Проданов: Потресаващ цинизъм, лошо възпитание, мъжко безсилие

Създателката на Радев избухна срещу „прогресиста“ Проданов: Потресаващ цинизъм, лошо възпитание, мъжко безсилие

Синът на една от най-тежките номенклатури около Тодор Живков и Милко Балев днес демонстрира надменност и откровена простащина, представяйки се за водещ политик в „Прогресивна България“

Хванаха двама пияни пилоти преди да полетят от Женева

Хванаха двама пияни пилоти преди да полетят от Женева

Сигналът за нарушението бил подаден от членове на екипажа на самолета, с които провинилите се трябвало да летят

Смях със Слави Василев, обяви външната министърка за истински мъж

Смях със Слави Василев, обяви външната министърка за истински мъж

По думите му България за първи път, откакто е член на ЕС и НАТО, води истински самостоятелна външна политика

Коментари (0)