Случаят прилича на скандала на АМ "Тракия" от 2006 г.
Съпругата на Волен Сидеров Деница е катастрофирала вчера. Ударилият я суданец й налетял на бой. Инцидентът е станал вчера вечерта на бул. "Симеоновско шосе" в София. Жената на Сидеров бил в колата с невръстното им дете и нейна приятелка. След като джипът "Хонда" и нейната кола си ударили страничните огледала, суданецът налетял на бой, научи "24 часа".
Агресията спряла едва след като суданецът, който има българско гражданство, видял, че в колата се вози малко дете. Мъжът е задържан за 24 часа. Припомняме, че това не е първият пътен инцидент със скандал в "Атака". Припомняме ви, че подобно "изпълнение" имаше през 2006 г. на АМ "Тракия". Тогава обаче участва самият Волен Сидеров.
На 7-ми април на път за София автомобилът на лидера на „Атака“ претърпя леко пътнотранспортно произшествие, при което Сидеров решава, че срещу него се извършва атентат. Случаят придобива широка популярност поради действията на Сидеров и шофьора му след катастрофата.
Шофьорът на Сидеров - Любомир Бакърджиев, пука гумите на другия автомобил и удря другия шофьор. Потегляйки към София, Сидеров и Бакърджиев забелязват друга кола, връщаща се обратно и движеща се срещу тях в тяхното платно. Те заобикалят колата и продължават към София. Впоследствие се оказва, че това е джипът „Мерцедес“ на бащата на Явор Доков — Ромео Доков, който придружава синът си по пътя за София. Тогава беше замесено и името на покойния бивш депутат Павел Чернев, който се опита да поеме вината за нелепата случка.
Още от Смотаняци
Румен Петков и Митрофанова стягат празнична програма за 150 години от Руско-турската освободителна война
Отхвърля се приносът на украинци, румънци, финландци, поляци и други народи, които се бият за свободата ни
На петата година: Песков откри, че се води "истинска война", а не "СВО"
Говорителят на Кремъл обвини Запада за това, че "Русия все още не е спечелила войната"
Медведев цинично „поздрави“ САЩ за 250-годишнината им: Империя на злото ли са?
Склонният към злоупотреба с алкохол бивш президент очевидно е забравил, че "Империя на злото“ е термин, който се полага на путинска Русия в наследство от СССР, а тя напълно го заслужава. Въведе го в употреба Роналд Рейгън.