17 Май, 2026

Стивън Спилбърг става продуцент на "Мъже в черно 4"

Стивън Спилбърг става продуцент на "Мъже в черно 4"

Стивън Спилбърг

Ще си партнира със сценаристите от "Железния човек“ Мат Холоуей и Арт Маркъм

Стивън Спилбърг ще продуцира новата версия на "Мъже в черно“. Легендарният режисьор, който е изпълнителен продуцент на оригиналната трилогия, разработва нова поредица от франчайзи. За целта той си партнира със сценаристите от "Железния човек“ Мат Холоуей и Арт Маркъм.

Докато оригиналните филми включват агенти Кей и Джей, изиграни от Томи Лий Джоунс и Уил Смит, предстоящият филм ще се фокусира върху нови герои. Лентата ще бъде пусната на 17 май 2019 г. Това ще е четвъртата част на филма, който постигна успех със сюжета за за борбата срещу извънземните. 
Сподели:

Коментари (0)

„Извънредно прослушване“ – един необичаен спектакъл

„Извънредно прослушване“ – един необичаен спектакъл

Зрителят изведнъж осъзнава нещо много важно — че тоталитаризмът не е само система, която не се спира пред убийства и физическо насилие, а е преди всичко посегателство върху човешката душа

Огнената Дара спечели Евровизия, Европа танцува "Bangaranga"!

Огнената Дара спечели Евровизия, Европа танцува "Bangaranga"!

Часове преди големия финал Дара получи и отличието за най-добро артистично изпълнение на "Евровизия"

България взе наградата за най-добро артистично изпълнение на „Евровизия“

България взе наградата за най-добро артистично изпълнение на „Евровизия“

Наградите „Марсел Безансон“, на името на създателя на конкурса „Евровизия“, отличават постиженията на участващите изпълнители и се връчват всяка година непосредствено преди големия финал