Ако македонците не искат в ЕС, и Русия е опция
Българският национален празник е 6-и септември, а не 3-ти март, който свързваме с руския император Александър II
България не може да прости на Русия своите грешки, за това са обидчиви - виждат в руснаците "крадци" и "фалшификатори" като македонците
До кога ще търпим лъжи и провокации, че Кирил и Методий са сътворили „руската азбука“
Реакционно е да изнасилваш по руски модел езика, за да го пригодиш към вкуса на неграмотните
Няма славянска писменост, защото няма някакъв общ славянски народ с общ език, има българска писменост
Прерастващо в русоидство, русофилство е най-опасната заплаха за националната ни сигурност
Бъдете сеятели на правдата, пожела президентът

