Експерт: Колата на НСО се е движила със 160 км/ч при катастрофата край Аксаково
До фаталния изход са довели високата скорост и тежестта на автомобила на НСО
До фаталния изход са довели високата скорост и тежестта на автомобила на НСО
"Никога не е имало дупки там, нито неравности"
Столичният кмет обвини ГЕРБ, че няма нито един работещ лифт на Витоша
Възможно е колата на НСО да се е движела превишена скорост
Наложило се е да отстранят далака ѝ
Загинал е водачът на колата, изскочил на пътя, в тежко състояние е и жената, която е пътувала с него
Реално обаче без професионалната техника и уменията на пожарникарите не можехме да се справим, написа още зам.-председателят на ПП във Фейсбук
Ще бъде изненада, ако "Възраждане" се окаже втора политическа сила
Искат да се изпълни както е гласуван от кабинета „Денков"

