КНСБ: Ние не правим социална революция, протестираме за по-високи заплати
От КНСБ ще изразят недоволството си по улиците на София
От КНСБ ще изразят недоволството си по улиците на София
Искането на профсъюза е всички заплати да бъдат увеличени с поне 100 лв. през следващата година
Това се казва в отворено писмо на Асоциацията на специалистите по здравни грижи, изпратено до Радев, Борисов и министър Петров

