30 Януари, 2026

Трагедия в кв. "Надежда": Мъж уби баща си и рани майка си

Трагедия в кв. "Надежда": Мъж уби баща си и рани майка си

Столични полицаи изясняват факти и обстоятелства около извършено тежко криминално престъпление. В полицията е получен сигнал, че в ж.к. „Надежда“ мъж е нападнал родителите си. Пристигналите на адреса полицаи установили безжизненото тяло на 62- годишен мъж, а 62-годишната му съпруга е откарана в болнично заведение за преглед със съмнения за фрактура, съобщиха от МВР.

На място е задържан 34-годишният им син, чиято съпричастност към деянието се изяснява. Извършват се процесуално-следствени действия в рамките на образуваното досъдебно производство. Работа по изясняване на всички факти и обстоятелства около извършеното тежко криминално престъпление продължава. 
Сподели:

Коментари (0)

Чудо: Гласовете на приятели връщат към живот момче, прекарало 55 дни в кома

Чудо: Гласовете на приятели връщат към живот момче, прекарало 55 дни в кома

Автомобилен инцидент е причина 8-годишният Лю да изпадне в пълна кома, от която успява да излезе след като в продължение на дни майка му пуска посланията на неговите съученици

Десетки са жертвите на студа и леда, завладял САЩ

Десетки са жертвите на студа и леда, завладял САЩ

В Ню Йорк властите съобщиха, че 10 души са били открити починали заради студа. Три деца на 6, 8 и 9 години загинаха вчера, след като са се подхлъзнали на лед и са паднали в замръзнал водоем в Тексас. За нови смъртни случаи бе съобщено в над 10 щатa.

Звезди на киното и музиката с призиви срещу Американската имиграционна служба

Звезди на киното и музиката с призиви срещу Американската имиграционна служба

Независимо, че по принцип се въздържат от политически коментари, редица знаменитости изразиха недоволството си от репресиите на президента Доналд Тръмп срещу имигрантите.