13 Януари, 2026

Тръмп се разсърди, че на портрета си в Капитолия на Колорадо не е красив колкото Обама - поиска да го махнат

Тръмп се разсърди, че на портрета си в Капитолия на Колорадо не е красив колкото Обама - поиска да го махнат

Портрета, който Тръмп не хареса, снимка - Truth Social

Същевременно обвини губернатора, че е "изключително слаб" в борбата с престъпността: "Джаред трябва да се срамува!"

Президентът на САЩ Доналд Тръмп не хареса портрета си, поставен в Капитолия на американския щат Колорадо и поиска да бъде махнат от сградата. 

"Никой не би харесал своя лоша снимка или портрет. Но този в Колорадо, в столицата на щата, поставен от губернатора заедно с всички останали президенти, е умишлено изкривен до ниво, каквото сигурно никога не съм виждал досега." – написа Тръмп в своята социална мрежа Truth Social.

Той коментира, че там има и портрет на експрезидента Барак Обама – изглеждащ прекрасно, а неговият бил "най-лошият от всички".

„Бих предпочел да нямам портрет, отколкото този“, допълва Тръмп. 

Той твърди, че много хора от Колорадо са му се оплаквали от картината. 

Тръмп призова губернатора на щата – Джаред Полис, да свали портрета, като същевременно го обвини, че е "изключително слаб" в борбата с престъпността.

"Джаред трябва да се срамува!" – смята Тръмп.

Превод: Faktor.bg

Сподели:

Коментари (0)

БНТ ни учи как да падаме на седалището си с приложна магия! А  100 тояги на голо по това на Кошлуков?

БНТ ни учи как да падаме на седалището си с приложна магия! А 100 тояги на голо по това на Кошлуков?

Съветите са наистина от областта на магията и биха могли с лекота да се използват от Хари Потър:

Най-известната дума в Русия шашна русияните...

Най-известната дума в Русия шашна русияните...

Думата е съкращение на фразата „oll korrect“ и става известна по времето на президентската кампания в САЩ през 1940 година

Мъж от Шумен си купи питие от магазин с фалшиво евро

Мъж от Шумен си купи питие от магазин с фалшиво евро

При отчитане на оборота търговецът се усъмнил, че банкнотата не е истинска. Казал за това в полицията и предал 50-те евро.