2 Май, 2026

Тръмп: Спирам правителството, ако демократите не дадат нужните ни гласове

Тръмп: Спирам правителството, ако демократите не дадат нужните ни гласове

Трябва да се отървем от лотариите, арестуванията, освобождаванията и т.н.

 Президентът на САЩ Доналд Тръмп обяви на страница си в „Туитър“, че ще спре дейността на правителството, ако Демократическата партия не подкрепи политиките му за затягане на граничния контрол на страната, в пореден опит да уреди финансиране за построяването на прословутата стена по границата с Мексико, която обеща по време на предизборната си кампания.
„Готов съм да спра правителството, ако демократите не дадат нужните ни гласове за граничната сигурност, което включва и стената. Трябва да се отървем от лотариите, арестуванията, освобождаванията и т.н. и най-накрая да въведем имиграционна система, основана на качества! Имаме нужда в нашата страна да идват страхотни хора!“ – написа Тръмп.
Сподели:

Коментари (0)

Русия национализира  805 компании, най-тлъстите отиват в хора на Путин

Русия национализира 805 компании, най-тлъстите отиват в хора на Путин

През 2025 г. имущество на стойност над 4 трилиона рубли е прехвърлено на държавата след искове от прокурори, обяви на заседание

Туск предупреди за „разпад на НАТО“ след решението на САЩ да изтеглят войските си от Германия

Туск предупреди за „разпад на НАТО“ след решението на САЩ да изтеглят войските си от Германия

"Всички ние трябва да направим всичко необходимо, за да спрем тази пагубна тенденция“, подчерта той

Мохамед Халаф: Израел не е гълъб на мира, но не може да направи това

Мохамед Халаф: Израел не е гълъб на мира, но не може да направи това

"Извинете също така, че не е вярно, че Израел е враг,  нашият първи враг е Иран и не мисля, че можете да промените това убеждение и да манипулирате съзнанието чрез разпространяването на тази измислица", пише той