5 Април, 2026

Цвета Караянчева: Ще докажем, че не стоим на власт на всяка цена

Цвета Караянчева: Ще докажем, че не стоим на власт на всяка цена

Цвета Караянчева

Тя уточнява, че ще се водят разговори с всички парламентарно представени партии за проекта на нова конституция

Не стоим на власт на всяка цена и ние ще го докажем. Това каза председателят на парламента Цвета Караянчева във видео във "Фейсбук", предаде "Фокус".

"С г-жа Дариткова и с г-жа Стоянова ще направим график, с който ще организираме срещи, които предстоят, за да търсим политическа подкрепа на нашето политическо решение", казва Караянчева и уточнява, че няма да се влиза в елементите и детайлите на Конституцията.

Тя уточни, че работата на народните представители от ГЕРБ е да се намери политическа подкрепа от другите политически сили, за да се отговори на обществените очаквания.

"Няма нищо по-важно от това да чуем гласа на хората. Не стоим на власт на всяка цена", изтъкна още Караянчева.

Цвета Караянечва уточни, че ПГ на ГЕРБ ще проведе разговори с всички парламентарно представени партии, както и с независимите народни представители по проекта за нова Конституция.

Сподели:

Коментари (0)

Проф. Лизбет Любенова: Следващата битка ще е за Балтийско море

Проф. Лизбет Любенова: Следващата битка ще е за Балтийско море

Още цар Александър I e заявил на Великобритания, че иска Балканите само за Русия, изтъква историкът

Николай Нанков поздрави за Цветница жителите на Ловеч

Николай Нанков поздрави за Цветница жителите на Ловеч

Градът беше излязъл в този слънчев ден, а хубавото настроение изпълваше централната му част

Тодор Тагарев: Ако Путин овладее Украйна, следващата му цел е Европа

Тодор Тагарев: Ако Путин овладее Украйна, следващата му цел е Европа

Бившият военен министър подчерта, че България трябва да предостави реакторите от АЕЦ "Белене" на Украйна, което е възможност да получим компенсации за оказаната военна помощ на Киев