По-късно утре но ще разговаря с Дорел-Георге Къпрар, председател на комисията по отбрана на Румъния
Председателят на комисията по вътрешна сигурност и обществен ред Цветан Цветанов ще открие утре /7 ноември/ изнесеното заседание на комисията в Русе, съобщава пресцентърът на Народното събрание.
В дневния ред е разглеждане на промени в Закона за Министерството на вътрешните работи. По-късно през деня Цветанов ще разговаря с Дорел-Георге Къпрар, председател на комисията по отбрана, обществен ред и национална сигурност в Камарата на депутатите на парламента на Румъния. След срещата двете комисии ще проведат съвместно заседание.
Още от България
Бургас, София и Пловдив се включиха в мемориалния маратон "Тичам за героите на Украйна"
Днес воините на Украйна защитават не само своята страна, но и Европа от руската агресия
Борисов се опитва да прехвърли върху демократичните партии вината, че не желаят "общ кандидат" с ГЕРБ
Същевременно лидерът на ГЕРБ изпраща сигнал към Румен Радев в опит да си осигури неговото благоразположение при следващото политическо пренареждане
Петър Тодоров: Готви се изцяло нов закон за МВР, тече прочистване
Той твърди, че идеята е със закона да въведат механизми за ограничаване на политическото влияние