27 Април, 2026

Цветанов получи наградата "Ангели на благодарността"

Цветанов получи наградата "Ангели на благодарността"

Цветан Цветанов с наградата "Ангели на благодарността"

"За мен бе изключителна чест днес на официална церемония в Народното събрание да получа годишната награда "Ангели на благодарността" на Фондация "Искам бебе". По време на събитието дамите от "Трио сопрано" представиха своята нова песен "Има надежда", чието създаване е изцяло финансирано от ПГ на ГЕРБ. Пред всички присъстващи съобщих, че ПГ на ГЕРБ предоставя безвъзмездно правата върху песента на всяка една кампания в подкрепа на двойки с репродуктивни проблеми". Това съобщи във Фейсбук зам.-председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов. 

"Подчертах, че всички двойки с репродуктивни проблеми имат нужда от подкрепа и надежда и съм радостен, че ПГ на ГЕРБ може да допринесе за тази светла кауза. Благодарих на всички кметове и народни представители, които също са съпричастни с мисията на Фондацията. В края на своето изказване пожелах на малчуганите всичките им мечти да се сбъднат, както благодарение на тях са се сбъднали мечтите и на техните родители. "Ангелът на благодарността" ми бе връчен лично от председателя на Фондацията Мария Янева. Тя се обърна към мен с думите: "Днес хората масово си подаряват предмети. Вие обаче ни дадохте нещо много по-ценно - надежда, за което ще ви бъдем вечно признателни", написа още Цветанов в социалната мрежа.

Сподели:

Коментари (0)

Още една гилза е намерена при оглед на хижа "Петрохан"

Още една гилза е намерена при оглед на хижа "Петрохан"

Една от гилзите поначало е липсвала - намерена е сега, след стопяването на снега

Мирчев: Искаме създаване на парламентарна комисия за доходите на Пеевски

Мирчев: Искаме създаване на парламентарна комисия за доходите на Пеевски

"Можем да си сътрудничим в парламента с “Прогресивна България”, разполагаща с мнозинство от 131 гласа, по избора на ВСС и Инспекторат на ВСС и по Закона за съдебната власт"

ПП ще работи за обща президентска кандидатура с ФДД, няма решение за споразумение с ДБ

ПП ще работи за обща президентска кандидатура с ФДД, няма решение за споразумение с ДБ

"Възлага на избраните народни представители, защитавайки всички предизборни законодателни приоритети на партията, да пристъпят по най-бърз и ефективен начин към избора на нов ВСС и широк антикризисен пакет от мерки"