1 Май, 2026

Убиецът на Виола се призна за виновен, прокуратурата иска 30 години затвор за изверга

Убиецът на Виола се призна за виновен, прокуратурата иска 30 години затвор за изверга

Мъжът убил по особено жесток начин със стик за голф жертвата

Стефан Станев, подсъдим за убийството на Виола, което според прокуратурата е извършил по особено жесток начин със стик за голф, призна вината си и всички факти в обвинителния акт. Така делото, започнало днес, ще приключи само за няколко часа. Прокуратурата от своя страна поиска 30 години затвор за 29-годишния младеж. От там посочиха, че Виола е издъхнала в страшни мъки, тъй като е осъзнавала ужаса.

Станев често избухвал към Виола заради ревност. Признавайки вината си Станев ще получи намалено наказание с 1/3. Родителите на убитата жена казаха само, че семейството им е разбито. Адвокатът на Станев пък направи опит да го защити. "Той е злоупотребявал с наркотици от 16-годишен. Правил е опити да се пребори с тази зависимост, но не е успял. След запознанството си с Виола е изпадал в психоза и параноя. Липсвала му е реална преценка за ситуацията", каза адвокат Ивайло Юруков.

Сподели:

Коментари (0)

Обявиха бедствено положение заради свлачището по пътя Смолян - Пампорово

Обявиха бедствено положение заради свлачището по пътя Смолян - Пампорово

Теренът е силно компрометиран, а свличането е обхванало и десетки иглолистни дървета, които са повлечени по склона заедно със земните маси

Пропадна пътят Смолян - Пампорово, затвориха го

Пропадна пътят Смолян - Пампорово, затвориха го

В рамките на няколко часа пропадането се е разширило и е обхванало цялото платно

Изпадналата от парламента БСП поведе шествие на 1-ви май

Изпадналата от парламента БСП поведе шествие на 1-ви май

Инициативата на социалистите премина под мотото „Работим, а сме бедни. Втори живот няма“, начело беше лидерът Крум Зарков