28 Юни, 2026

Васил Терзиев: Националният стадион няма мястото в центъра на София

Снимка: БГНЕС

„Много настроение, пълен стадион. Аз да не съм врачка да давам резултати, други хора го правят“, каза той.


„Моето мнение е, че тук не е мястото на Националния стадион. Имаме нужда от ново модерно съоръжение, което да не е в центъра на града и да не блокира цяла София при всяко мероприятие“, обяви столичният кмет Васил Терзиев на влизане да гледа световната квалификация България - Испания.

Градоначалникът отказа да даде прогноза.

„Много настроение, пълен стадион. Аз да не съм врачка да давам резултати, други хора го правят“, каза той.

Терзиев говори и за срещата му с президента на испанската футболна федерация по-рано днес.

 „Обмяна на опит надали, с различни неща се занимаваме, въпреки че председателят на тяхната федерация се е занимавал с градско управление. Говорихме си за развитието на детско-юншески футбол и колко е важно, за да имаш силен спорт, какъвто и да е“, обясни кметът. | БГНЕС

Сподели:
Първан Симеонов: Да не се окаже, че ще остане моделът без Борисов и Пеевски

Първан Симеонов: Да не се окаже, че ще остане моделът без Борисов и Пеевски

ГЕРБ и ДПС бяха предишната партия-държава. Сега като че ли има нов шеф...ПБ ще трябва да вземе завоя, колкото й да е трудно

Радев незабавно да прекрати опита да бъде закрита Комисията по досиетата

Радев незабавно да прекрати опита да бъде закрита Комисията по досиетата

Атлантическият съвет на България (АСБ) изразява в своя позиция, че подобен въпрос не следва да бъде решаван чрез бюджетни процедури, а чрез открит законодателен процес, с активно обществено участие

"Възраждане": Отиваме самостоятелно на изборите за президент

"Възраждане": Отиваме самостоятелно на изборите за президент

Ако кандидатът ни е достатъчно силен и разпознаваем, той може да събере много сериозна подкрепа, особено на фона на очевидно сгромолясващото се пред нас управление на Радев, заяви Костадин Костадинов

Коментари (3)

  • 19:13, 5 Септември, 2025

    Кой си ти Сельяко да казваш ,къде да е Националният стадион

    Отговор
  • 16:23, 5 Септември, 2025

    Стадионът извън София ,посока Елин Пелин. По далече от Люлинското гето на трудещите се. Да ,ама не! Защото крадете като за последно и изчукахте мамата на България.

    Отговор
  • 12:27, 5 Септември, 2025

    Васко. Първо палци на дела и документи. Какво ти направи за столицата. И после давай акъл, какво трябва да се промени.

    Отговор