Той побърза да влезе в МВР, за да "не го обявят за общодържавно издирване"
Когато Цветан Цветанов беше обвиняем, не му взимаха отпечатъци. Това двоен стандарт ли, попита лидерът на "Атака" Волен Сидеров, който отиде в МВР да му бъдат снети отпечатъци.
Пред медиите той направи коментар и защо е привикван. Каза, че приема това за репресия. И преди му се е случвало, затова и сега дава гласност.
"Всеки ден по ТВ Алфа водя предаване "Свобода за православна България", което е критично към властта", заяви той и изрази съмнение, че именно за това властимащите се разправят с него.
Коментарът на Сидеров пред медии беше кратък, той бързаше да влезе в МВР, за да "не го обявят и за общодържавно издирване"
Още от България
Делян Пеевски се срещна с турския министър на външните работи Хакан Фидан
На срещата са обсъдени взаимоотношенията на добросъседство и сътрудничество между двете страни
Управляващите с наглия рефрен на Путин: В Европа е причината за войната в Украйна
„Не оправдавам Путин и не казвам, че агресията срещу Украйна може да бъде оправдана. Но тя можеше да бъде избегната", шикалкави Кутев
Според Йотова няма риск за отношенията ни с Украйна заради спирането на военната помощ
„Няма как да се даде нещо, което го нямаме или което не е достатъчно, защото за мен на първо място е важно да осигурим собствената си национална сигурност“