21 Април, 2026

Задържаха трима за убийството в Кюстендил

Задържаха трима за убийството в Кюстендил

Мъжът е бил прострелян с газов пистолет и намушкан с нож

Трима души са задържани за убийството на 45-годишния мъж в кюстендилския квартал "Герена", съобщиха от полицията.
 
В ареста са 47-годишен, който е нанесъл прободната рана, 38-годишна жена и 19-годишен младеж. Изяснява се съпричастността им към инцидента.
 
Тази нощ, около 24.20 часа, е възникнал конфликта между двама мъже, на възраст 45 и 47 години. 45-годишният е закаран в болница с прободна рана, където екип на спешния център е установил смъртта му. По случая е започнато досъдебно производство по НК, уведомен е дежурен прокурор. По непотвърдена информация, единият от мъжете е възпроизвел изстрел с газов пистолет, а другият му е нанесъл прободна рана в областта на корема.
 
Преди около два месеца в същият квартал беше убит след свада и мъж на 45 години.
Сподели:

Коментари (0)

Община Тетевен организира второто издание на Панаир на професиите

Община Тетевен организира второто издание на Панаир на професиите

Професионалното обучение е съобразено и със спецификата на местната икономика и отразява потребностите на бизнеса

CNN: Украински офицер вече 343 дни не напуска фронта по своя воля

CNN: Украински офицер вече 343 дни не напуска фронта по своя воля

„Моята рота е с недостиг на персонал (както и всички останали) и от тези, които са тук, приблизително половината са на възраст над 50 години“, каза Олексий – чийто прякор е „Ботаник“

Зам.-министърът на туризма - Павлин Петров посети НПГГСД „Сава Младенов“ в град Тетевен

Зам.-министърът на туризма - Павлин Петров посети НПГГСД „Сава Младенов“ в град Тетевен

Посещението премина в дух на ползотворен диалог и подчерта значението на професионалното образование и връзката му с развитието на туризма и местната икономика