29 Март, 2026

Затварят още едно министерство заради коронавирус

Затварят още едно министерство заради коронавирус

Министерството на регионалното развитие и благоустройството ще бъде затворено за 2 дни, след като стана ясно, че служителка от администрацията е заразена с коронавирус. Жената отишла на преглед и при тестуване пробата се оказала положителна. Работата в МРРБ обаче няма да спре, ще се премине на дистанционен режим. В сряда и четвъртък сградата на министерството ще бъде дезинфекцирана изцяло. Ще бъде направен план за тестване на всички служители, съобщава "24 часа".

Припомняме, че  това е второ министерство, което затваря врати заради коронавируса. Преди седмица хигиенистка от Министерството на околната среда и водите даде положителна проба за COVID-19. Докато траеше дезинфекцията в сградата на ул. "Мария Луиза", служителите работеха в подземната част на министерството, която има собствен вход и всичко необходимо за изпълнение на задълженията.

Сподели:

Коментари (0)

Жената, която намушка четирима:  Престъплението го направих в интерес на обществото.  Не харесвам германци

Жената, която намушка четирима: Престъплението го направих в интерес на обществото. Не харесвам германци

"Опитаха да ме нападнат в магазина, в който нападнах аз. Години по-рано ме нападнаха там с нож пред камерите и полицията не направи нищо. Съдебната система не е свършила своята работа спрямо мен“, заяви тя

Трайчо Трайков с рекорд! Подписал 160 допълнителни споразумения по енергийни мерки от ПГУ

Трайчо Трайков с рекорд! Подписал 160 допълнителни споразумения по енергийни мерки от ПГУ

По думите му подписаните анекси осигуряват допълнително технологично време за изпълнение, отчитане и разплащане на проектите, без да се компрометират целите на ПВУ

Ралица Асенова погреба в Петроханския балкан символично шестимата убити рейнджъри

Ралица Асенова погреба в Петроханския балкан символично шестимата убити рейнджъри

На дървена табела са изписани имената на Ники, Иво, Ивей, Пламен, Дечо, Сашо и верните им кучета Дурин и Один