Трусът е бил с магнитуд 3 по скалата на Рихтер
Земетресение с магнитуд 3 по скалата на Рихтер е регистрирано в 01.43 часа в района на град Банско. Това съобщи за Агенция „Фокус” дежурният сеизмолог Пламена Райкова от Националния институт по геофизика, геодезия и география (НИГГГ) към БАН.
Дълбочината на земетресението е била 20 км. Няма данни то да е било усетено на територията на страната.
Фактор
Дълбочината на земетресението е била 20 км. Няма данни то да е било усетено на територията на страната.
Още от Улицата
Дошло е време за гражданска партия - кой, ако не площадът, може да я роди?
Следващият протест може да бъде учредително събрание на открито
Шофьор с 500 грама фентанил залови полицията в Пловдив
В контекста на черния пазар това количество представлява изключително сериозен обем поради високата токсичност и силата на действие на този вид опиати.
Порязаха с 5 милиона евро парите за вероизповеданията
Стъпките в тази посока се предприемат заради огромния дефицит, който управляващите се опитват да намалят с мерки, които нямат нищо общо с реформи