Според Ахмед Доган младежката структура ще реши проблемите на ДПС
Фракцията, близка до Ахмед Доган разпространи кадри от заседанието на Националния съвет на Младежко ДПС, проведено в събота. В подбраната част от 6 минути видео Доган договори за преодоляването на кризата в движението. Видеото е ориентирано изключително към Младежкото ДПС, дори Доган предполага какви биха били заглавията в медиите.
„В Младежкото ДПС виждам реалния инструмент за преодоляване на тази криза“, той Доган. По думите му в следващите дни или седмици това ще се изясни.
Според Доган голямата задача пред ветераните е да създадат условия за младите. Според него колективното тяло на ДПС в последните години има проблеми в начините на вземане на решения и най-вече контакта с живите хора.
Контактът с живите хора е нарушен. Научете се да поддържате тази огромна сила, така вие ще се развивате. Загубим ли тази връзка ставаме корпоративна партия, обръща се Доган към членовете на младежката организация на ДПС-ДПС. | БГНЕС


Коментари (0)