29 Януари, 2026

Делян Добрев: ПП-ДБ имат нужда от гинко билоба

Делян Добрев: ПП-ДБ имат нужда от гинко билоба

Делян Добрев

"Денков, Борисов те избра за премиер"

"Гинко билоба! ППДБ имат спешна нужда от Гинко билоба и ако това не им помогне - от още по-спешно пенсиониране!" 
Това заяви в профила си във фейсбук депутатът от ГЕРБ Делян Добрев.

"Денков за Борисов: "След като свали нашите две правителства..."

Денков е роден 1962 година. Тоест тази година ще навърши 62 години. Нормално е на тези години основно да ти се пътува (в чужбина - мечтата на пенсионера), както и да забравяш много... Затова са измислили и Гинко билобата. Пие се от 40 до 120 мг три пъти дневно." - написа той.

"А останалите, които нямаме нужда от Гинко билоба си спомняме че:

1. Първият кабинет франкенщайн между ПП, ДБ, БСП и ИТН падна, защото СЛАВИ ТРИФОНОВ си оттегли подкрепата. Тогава ПП купуваха депутати на ИТН за милиони - справка Виктория Василева и Радостин Василев. ГЕРБ им разкривахме далаверите и им гледахме сеира.

2. Вторият кабинет изцяло от ПП-ДБ (с едно министърче на ГЕРБ) бе свален от САМИЯ ДЕНКОВ, защото той си подаде собственоръчно оставката пред 49-тото Народно събрание. Ако не я беше подал, можеше още да си е премиер, защото аз единствен в ГЕРБ исках да си ходи.

Денков, препоръчвам ти Гинко билоба 3 пъти дневно! Най-приятелски!

P.S. Денков, Борисов те избра за премиер, не те свали! Ако не беше Борисов, още щеше да мишкуваш в Министерство на образованието." - заключава Добрев. 

Сподели:

Коментари (0)

Надежда Йорданова: Внасяме предложение за връщане на машинния протокол при гласуването с машини

Надежда Йорданова: Внасяме предложение за връщане на машинния протокол при гласуването с машини

Това ще повиши доверието в изборния процес и значително ще улесни работата на секционните избирателни комисии в края на изборния ден.

Хиновски предлага 60-те млрд. спестявания на българите да отидат в инвестиционен форум за нови ядрени мощности

Хиновски предлага 60-те млрд. спестявания на българите да отидат в инвестиционен форум за нови ядрени мощности

Той представи радикална енергийна програма, включваща над 20 ключови предложения. 

Отлюспеният от ПП Настимир Ананиев със сервилни послания към Радев

Отлюспеният от ПП Настимир Ананиев със сервилни послания към Радев

По неговите думи Румен Радев е направил европейска заявка, свързва го и с голяма промяна