Полицаи катастрофираха в София. Инцидентът е станал между бул. „Цар Борис Трети” и „Ал. Пушкин” преди обед. По информация на Нова ТВ автомобилът е служебен, но не е бил обозначен. В него са пътували трима цивилни полицаи и 14-годишно момче.
Шофьорът – на 23 години е настанен в „Пирогов” с контузия на ръката. Там е прието и детето, което е с комоцио. Другите полицаи – на 23 и 25 години, са настанени в МВР болница с леки травми.
Фактор
Шофьорът – на 23 години е настанен в „Пирогов” с контузия на ръката. Там е прието и детето, което е с комоцио. Другите полицаи – на 23 и 25 години, са настанени в МВР болница с леки травми.
Още от Улицата
Дискусия по Националния план за възстановяване на природата предложи решения
Експерти предложиха изграждане на противопожарни ивици в горите по границите със селскостопански площи, ивици от дървета и храсти по краищата на земеделските площи за опазване на птиците, картиране и възстановяването на торфища, поддържане на зелени покриви и градини пред блоковете и др.
WSJ: Горещите вълни завариха Западна Европа неподготвена
Европа е инвестирала сериозно в производството на вятърна енергия, но това може да се окаже проблем по време на жегите, защото вятърът е склонен да затихва при горещините
Проф. Рачев: От днес за 5 дни пускаме големия грил...
Климатологът предупреждава, че бруталната жега от Западна Европа ще атакува и Балканите, времето е само за почивка