22 Юли, 2026

Бойко Борисов се срещна с Доналд Тръмп-младши

Доналд Тръмп-младши, снимка: EPA/BGNES

Най-големият син на американския перзидент отказа да бъде сниман от българските медии

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов се срещна със сина на американския президент - Доналд Тръмп-младши, който пристигна у нас за участие в бизнес форум, предаде БНТ.

Самолетът с най-големия син на Тръмп кацна вчера, малко след 13 часа, на правителствения ВИП на летище "Васил Левски" в София.

Той обаче отказа да бъде сниман от българските медии.

Снощи Тръмп младши говори пред 150 участници с персонални покани на форум в София - част от инициативата "Бизнес визията на Тръмп за 2025". Очаква се да бъдат разпространени видеокадри и части от изказването, след като бъдат одобрени от екипа на американския гост. /БГНЕС

Сподели:
Парламентът разреши САЩ да остави самолетите-цистерни в авиобаза „Безмер“

Парламентът разреши САЩ да остави самолетите-цистерни в авиобаза „Безмер“

По време на дебата депутатът от ПГ на ГЕРБ-СДС и бивш министър на външните работи в кабинета „Желязков“ Георг Георгиев заяви, че трябва да има единна позиция по отношение на външната политика и отбраната

Божанов: Никое българско правителство не може да си позволи отмяна на дерогацията на „Лукойл“

Божанов: Никое българско правителство не може да си позволи отмяна на дерогацията на „Лукойл“

"Знаем, че трябва да се управляват рискове. И че правителството трябва да направи всичко възможно да управлява риска във връзка с горивата и риска във връзка с националната сигурност", каза депутатът от "Демократична България"

Кметовете на 5 общини се обявиха против разполагането на самолети на САЩ в „Безмер“

Кметовете на 5 общини се обявиха против разполагането на самолети на САЩ в „Безмер“

"След проведени срещи и разговори с жители на нашите общини видяхме сериозна обществена тревога относно възможните последици от подобно решение."

Коментари (0)